Informace pro účastníky

Sympozium se bude konat v kongresovém sále hotelu Ambassador – Zlatá husa, Václavské náměstí 5-7, Praha 1 od 15:00 hod. Do kongresového sálu se dostanete pasáží, která je po levé straně od vstupu do hotelu, na konci pasáže vpravo (bude označeno).

Registrace na sympozium začíná ve 14:15 hod. U registrací obdržíte konferenční materiály a objednané vstupenky na kulturní program a poukázky na občerstvení. Platby za vstupenky a poukázky proveďte prosím na místě při převzetí. Platba je možná pouze v hotovosti. Cena vstupenky na kulturní program pro účastníka semináře  je 100 Kč, cena vstupenky na kulturní program pro doprovodnou osobu 150 Kč, cena poukázky na občerstvení pro doprovodnou osobu 150 Kč.

K hotelu se dostanete městskou hromadnou dopravou (Metro: stanice „Můstek“ trasa A a B, tramvaj: stanice „Václavské náměstí“ linky 1, 3, 5, 6, 9, 14, 24). Parkování v hotelu není možné, parkovat můžete na záchytných parkovištích v Praze a dále použít městskou hromadnou dopravu, nebo využít kapacitu komerčních parkovišť v okolí (Parking Centrum, PARKINGCENTRUM , PARKINGFLORENC, PARKOVIŠTĚ ITALSKÁ, NÁRODNÍ DIVADLO).

Informace pro ubytované
Dle požadavku jsme pro Vás zajistili ubytování se snídaní v hotelu Ambassador – Zlatá husa, Václavské náměstí 5-7, Praha 1. Ubytování je možné v pátek 5. 6. 2020 od 14:00 hod, odhlásit se můžete 6. 6. 2020 do 12:00 hod. Hotel na mapě zde.