Sympozium

Sympozium CZEMP se bude konat v konferenčním sále Grandium Hotel Praha,
Politických vězňů 913/2, Praha 1, https://www.hotel-grandium.cz/cs/

Přístup do sálu bude označen informačními tabulkami u vchodu do hotelu.

Registrace začnou od 14:00 v předsálí konferenční místnosti. Při registraci obdržíte vstupenky na divadelní předstevení dle objednání.
Zde bude vybírán poplatek za vstupenky na divadelní představení a občerstvení pro doprovodné osoby. Platit je možné pouze v hotovosti.

Začátek sympozia je v 15:00 dle programu.
Po skončení sympozia si nezapomeňte vyzvednou v předsálí certifikát pro přidělení kreditů.

Občerstvení

Po skončení sympozia bude podáváno občestvení v restauraci hotelu GRANDIUM.

Ubytování

Rezervace ubytování je zajištěna v hotelu Grandium Hotel Praha, Politických vězňů 913/2, Praha 1. https://www.hotel-grandium.cz/cs/
Potvrzení o ubytování učastníkům zašleme cca 7 dní před zahájením. Pokud potvrzení neobdržíte, kontaktujte nás.

Po příchodu do hotelu 7. 6. 2024 se prosím zaregistrujte na recepci a uložte si zavazadla. Hotelové pokoje jsou standardně k dispozici od 15:00h, ale hotel se vynasnaží pokoje připravit dříve.

Parkovat můžete také na záchytných parkovištích v Praze a dále použít městskou hromadnou dopravu, nebo využít kapacitu komerčních parkovišť v okolí (Parking Centrum, NÁRODNÍ DIVADLO).

K hotelu se dostanete městskou hromadnou dopravou (Metro: stanice „Muzeum“ trasa C a A, „Můstek“ trasa A a B, tramvaj: stanice „Václavské náměstí“ linky 3, 5, 9, 13, 24), dále pěšky do ulice Politických vězňů. Z Hlavního nádraží je možné do hotelu dojít pěšky.

Divadelní představení

Jako kulturní program jsme pro Vás zajistili představení v divadle Státní opera Praha.

La traviata

Přibližná délka představení: 2 hodiny 45 minut, 2 přestávky (20 minut)
Nastudování v italštině, české, anglické titulky.

Jedna z Verdiho nejznámějších, nejromantičtějších a nejtragičtějších oper nastavuje již 170 let zrcadlo společnosti a její pokrytecké morálce. Smrtelně nemocná kurtizána Violetta Valéry brzy pochopí, že se své lásky k Alfredovi z důstojného rodu Germontů musí vzdát. Opouští ho, umírá v bídě – ale stále sní o štěstí opravdové lásky.

Představení začíná v 19:00