Informace pro účastníky

Sympozium

Sympozium CZEMP se bude konat v konferenčním sále Grandium Hotel Praha,
Politických vězňů 913/2, Praha 1, https://www.hotel-grandium.cz/cs/

Přístup k sálu bude označen informačními tabulkami u vchodu do hotelu.

Registrace začnou od 14:00 v předsálí konferenční místnosti. Při registraci obdržíte poukazy na občerstvení a vstupenky na divadelní předstevení.
Zde bude vybírán poplatek za vstupenky na divadelní představení a poukazy na občerstvení pro doprovodné osoby. Platit je možné pouze v hotovosti.

Začátek sympozia je v 15:00 dle programu.

Občerstvení

Po skončení sympozia bude podáváno občestvení v restauraci hotelu GRANDIUM.

Ubytování

Rezervace ubytování je zajištěna v hotelu Grandium Hotel Praha, Politických vězňů 913/2, Praha 1. https://www.hotel-grandium.cz/cs/
Potvrzení o ubytování učastníkům zašleme cca 7 dní před zahájením. Pokud potvrzení neobdržíte, kontaktujte nás.

Ubytování je možné v pátek 2. 6. 2023 od 14:00 hod do 3. 6. 2023 do 11:00 hod.

Parkování v hotelu pouze pro ubytované na objednávku (dle kapacitních možností hotelu) za cenu 875 Kč/24h/auto, parkovat můžete také na záchytných parkovištích v Praze a dále použít městskou hromadnou dopravu, nebo využít kapacitu komerčních parkovišť v okolí (Parking Centrum, NÁRODNÍ DIVADLO).

K hotelu se dostanete městskou hromadnou dopravou (Metro: stanice „Muzeum“ trasa C a A, „Můstek“ trasa A a B, tramvaj: stanice „Václavské náměstí“ linky 3, 5, 6, 9, 14, 24, 36), dále pěšky do ulice Politických vězňů. Z Hlavního nádraží je možné do hotelu dojít pěšky.

Divadelní představení

Jako kulturní program jsme pro Vás zajistili představení v divadle Palace

Kaktusový květ

Původně francouzská hra, kterou pro americkou Broadway adaptoval I. A. I, Diammond, scénarista filmového hitu Někdo to rád horké. Slavný film z roku 1969 má na svém kontě jednoho Oskara, Zlatý Glóbus a mnoho dalších cen.
Zubař Dr. Julian Wiston je velkým ctitelem ženské krásy. Teď právě má poměr s lehce naivní Toni Simmonsovou, kterého velmi miluje. Chce si ho vzít, avšak nejde to – Julian je ženatý a má tři děti.

Divadlo se nacházi v pasáži Jalta, Václavské náměstí 43 (směr k restauraci Krušovická Šalanda, divadlo je naproti restarace v pravo na konci pasáže před odbočením), do pasáže se dostanete také přímo z hotelu.

Představení začíná v 19:00