Informace pro účastníky

Sympozium

Sympozium CZEMP se bude konat v konferenčním sále hotelu ADRIA, Václavské náměstí 26, Praha 1

Přístup k sálu bude označen informačními tabulkami u vchodu do hotelu.

Registrace začnou od 14.00 v předsálí konferenční místnosti. Při registraci obdržíte poukazy na občerstvení a vstupenky na divadelní předstevení.
Zde bude vybírán poplatek za vstupenky na divadelní představení a poukazy na občerstvení pro doprovodné osoby. Platit je možné pouze v hotovosti.

Začátek sympozia je v 15.00 dle programu.

Občerstvení

Po skončení sympozia se přesuneme do hotelu Ambasador Zlatá Husa kde bude občersvení pro účastníky a doprovodné osoby které byli objednány při registracích.


Vstup bude pasáží, po levé straně od hlavního vstupu do hotelu (Kongresový sál, Goldfingers, Casino), na konci pasáže vpravo. Vstup bude označen informačními tabulkami.

Hotel Ambassador se nachází na protější straně od hotelu Adria, níže k dolní část Václavského náměstí.

Ubytování

Rezervace ubytování je zajištěna v hotelu Ambassador Zlatá Husa, Václavské náměstí 5-7, Praha 1.
Potvrzení o ubytování již bylo učastníkům zasláno. Pokud jste oznámení neobdrželi, kontaktujte nás.

Ubytování je možné v pátek 3. 6. 2022 od 14.00 hod do 4. 6. 2022 do 12.00 hod.

Parkování v hotelu není možné, parkovat můžete na záchytných parkovištích v Praze a dále použít městskou hromadnou dopravu, nebo využít kapacitu komerčních parkovišť v okolí (Parking Centrum, PARKINGCENTRUM, NÁRODNÍ DIVADLO).

K hotelu se dostanete městskou hromadnou dopravou (Metro: stanice „Můstek“ trasa A a B, tramvaj: stanice „Václavské náměstí“ linky 3, 5, 6, 9, 14, 24, 36).

Divadelní představení

Jako kulturní program jsme pro Vás zajistili představení v divadle Studio Ypsilon

Utíkej, slečno Nituš!

Divadelní adaptace slavné operety Mamzelle Nitouche s hudbou Florimonda Hervé.
Učínkují: Jaroslava Kretschmerová, Lumíra Přichystalová nebo Veronika Soumarová, Petr Vršek, Kryštof Mende, Renata Rychlá, Barbora Skočdopolová, Jan Bradáč, Martin Bohadlo, Jan Večeřa a Dominik Renč.

Divadlo na adrese Spálená 18, Praha 1, se nachází cca. 10 min chůze z Václavského náměstí. Můžete také použít metro linka B ze stanice Můstek do stanice Národní třída, nebo tramvají č. 9 z Václavského náměstí (směr sídliště Řepy) do stanice Národní třída.

Představení začíná v 19.30